Przedstawiamy niepowtarzalne pufy i krzesełka w najmodniejszym wydaniu!

Aby zapewnić komfort i podkreślić ważność dzieci nieco starszych od niemowlaków stworzyliśmy wyjątkowe mebelki do pokoju dziecięcego. Wszystkie stworzone z największą starannością.

W naszej ofercie znajdują się:

  1. Krzesełko piankowe Teddy, o wymiarach 50x50x50 cm, wypełnione antyalergiczną pianką. Nowoczesny design i wygoda nie tylko dla dzieci.
  2. Krzesełko styropianowe Teddy, o wymiarach 70x60x40 cm, wypełnione granulatem styropianowym, przyozdobione uchwytami w kształcie uszu misia. Krzesełko lekko zmienia swój kształt, dopasowując się do ciała dziecka (lub dorosłego 😉 )
  3. Pufa piankowa Teddy, o wymiarach ø40×25 cm, wypełniona antyalergiczną pianką. Pufa utrzymuje swój kształt, jest lekka, wygodna i ma wiele zastosowań.
  4. Pufa styropianowa Teddy, o wymiarach ø60×20 cm, wypełniona granulatem styropianowym, przyozdobiona uchwytem do łatwego przenoszenia. Pufa lekko zmienia swój kształt dopasowując się do ciała.

Każdy mebel posiada zdejmowany pokrowiec, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Nasze krzesełka i pufy są lekkie, wygodne i bezpieczne. Można śmiało po nich skakać, bawić się i odpoczywać.

Współpraca dla sklepów i hurtowni

Poszukujemy partnerów wśród sklepów i hurtowni z artykułami dziecięcymi. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Odkryj radość zakupów on-line

Oficjalny sklep
z artykułami dla dzieci i niemowląt

forbebe