O naszej firmie

TOLO Sp. zo.o. jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się produkcją artykułów pościelowych dla dzieci i niemowląt. W naszej ofercie posiadamy: pościele do łóżeczek, kołysek i koszy wiklinowych, kołderki, poduszki, kocyki, śpiworki do spania, poduszki do karmienia, stabilizacyjne lub relaksacyjne, poduszki z naturalnym, ekologicznym wypełnieniem, jak np. łuska prosa, maty do kojców, poduszki do krzesełek i wiele innych…

Nowoczesna stylistyka, wysoka jakość atestowanych materiałów, bogate wzornictwo tkanin oraz haftów sprawiają, że nasze produkty mogą spełniać wymagania każdego klienta.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, poza produktami ze stałego asortymentu zajmujemy się również produkcją na życzenie wg wzorów lub zapotrzebowania odbiorcy.

Dbamy nie tylko o jakość ale również o wygląd. Wiele naszych wyrobów oprócz funkcjonalności w użytkowaniu, małymi ozdobnymi dodatkami bawi i zwraca uwagę ciekawego, dopiero co poznającego świat malucha.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, iż oferowane przez nas produkty będą zaspokajać potrzeby nie tylko rodziców ale co najważniejsze naszych najmłodszych klientów.

 

TOLO Sp. z o.o.
ul. Sandomierska 18b
PL 37-400 Nisko
Tel./Fax.: (+48) 15 841 45 50
Mobile: (+48) 609 839 771
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sklep internetowy:
www.forbebe.pl

 

Find the most collection of http://www.btkd.co.uk/personal.php?p=franck-muller-replica.htmlhttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=Hublot-Replica-Watches.htmlhttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=swiss-replica-watches.htmlcheap fake watchesreplica watchesrolex replica ukReplique Montrefake watchescheap replica watches on our online store with all brands you find, enjoy shopping and 24*7 service.